Godziny otwarcia: Pn-Pt: 7:00-20:00 Sb: 7:00-18:00 Nd: nieczynne

O nas

W 1989 r. powstaje Z.R.Termena. Od początku jest to firma rodzinna zajmująca się przede wszystkim sprzedażą nawozów sztucznych, środków ochrony roślin oraz materiałów budowlanych. Jesteśmy bezpośrednimi dealerami Grupy Azoty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w handlu nawozami. Od 1992 r. prowadzimy współpracę z Grupą Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., w kolejnych latach z: Grupą Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.Grupą Azoty Zakłady Azotowe w Tarnowie S.A.Anwil S.A.Zakładami Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.. W 2014 roku dołączyliśmy do Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.. Od 2005 roku jesteśmy akcjonariuszami oraz prowadzimy współpracę w grupie Polskie Składy Budowlane S.A.. Zajmujemy się kompleksową obsługą  firm budowlanych oraz ogrodniczych. W 2008 roku powstaje Market PSB Mrówka w Jelczu-Laskowicach. Jako jeden z pierwszych w Polsce w rozrastającej się stale sieci PSB Mrówka. 

Zaopatrujemy wykonawców, jak i klientów detalicznych. Wyceniamy budowy z projektów, prowadząc biuro obsługi budów, od fundamentów aż po dach. 

W naszym markecie znajdziecie zarówno materiały budowlane, jak i wyposażenie wnętrz, dekoracje, a także meble ogrodowe, ogrodzenia i wiele innych. Jesteśmy wszechstronnym Marketem Budowlano-Ogrodniczym, z pełną gamą wyposażenia, chemii gospodarczej i wielu wielu innych. 

Oprócz Mrówki w Jelczu -Laskowicach, prowadzimy dwa składy budowlane. W Minkowicach Oławskich przy ulicy Kościuszki 87 i Starym Śleszowie przy ul. Ślężnej 8. Są to mniejsze składy budowlane z pełnym wyposażeniem, ogrodniczo budowlanym, a także składem opału. 

W roku 2018 rozszerzyliśmy działalność o kolejny Market PSB Mrówka, który powstał w Gajkowie przy ulicy Wrocławskie 3. Znajdziecie Państwo tam wszelkie materiały Ogrodniczo-budowlane, wyposażenie wnętrze, dekoracje, chemię gospodarczą, narzędzia ręczne, elektronarzędzia..i wiele innych.

Gwarancja jakości
naszych produktów

Zakupy w systemie
ratalnym

Oferujemy zakupy
telefoniczne

Transport
na terenie całej Polski

Mrówka Jelcz
ul. Belgijska 7, 55-220 Jelcz-Laskowice
Telefon: 713188411
E-mail: termena.jelcz@psbmrowka.com.pl